اسلاید پاورپوینت: عنوان پوستر ، نویسنده از سازمان و شکل ها…

 

عناوین اصلی استخراج شده از این فایل پاورپوینت

عناوین اصلی استخراج شده از این فایل پاورپوینت

در حال حاضر فهرست عناوین برای مطالب این فایل پاورپوینت استخراج نشده است!!!
ولی اصل فایل پاورپوینت را با استفاده از دکمه های رنگی زیر می توانید دانلود کنید

نوع زبان : فارسی حجم : ۰٫۲۴ مگا بایت
نوع فایل : اسلاید پاورپوینت تعداد اسلایدها: ۱ صفحه
زمان استخراج مطلب : ۲۰۱۸/۱۱/۰۲ ۰۸:۲۶:۳۹ پسوند فایل : ppt

لینک دانلود رایگان لینک دانلود کمکی

 

در صورتی که محتوای فایل ارائه شده با عنوان مطلب سازگار نبود یا مطلب مذکور خلاف قوانین کشور بود لطفا در بخش دیدگاه (در پایین صفحه) به ما اطلاع دهید. جهت جستجوی پاورپوینت های بیشتر بر روی اینجا کلیک کنید.

این مطلب در تاریخ ۲۰۱۸/۱۱/۰۲ ۰۸:۲۶:۳۹ به صورت خودکار استخراج شده است. در صورت اعلام عدم رضایت تهیه کننده ی آن، طبق قوانین سایت از روی وب گاه حذف خواهد شد. همچنین این مطلب برگرفته از وب سایت زیر است و مسئولیت انتشار آن با منبع اصلی است.

http://3icmhsr.com/uploads/template_poster.ppt

بخشی از محتوای متن استخراج شده از این فایل ppt

بخشی از محتوای متن استخراج شده از این فایل ppt

عنوان پوستر عنوان کامل مقاله نویسنده اول از سازمان اول، نویسنده دوم از سازمان دوم، نویسنده سوم از سازمان سوم عنوان کامل مقاله را خلاصه کنید و به جای عنوان پوستر بنویسید. عنوان پوستر هر چقدر کوتاه‌تر باشد، آسان‌تر خوانده می‌شود. یافته‌ها و نتایج پیام و نتیجه تحقیق را در چند واژه یا عبارت خلاصه کنید شرایط و محدودیت‌های تحقیق رویکرد و روش‌های به کار رفته یافته اصلی پیشنهاد به محققان دیگر توجه ابعاد پوستر عرض ۷ و ارتفاع ۱۲ سانتیمتر یک پوستر قابل قبول باید خوانا، مرتب، مستدل و با هدف باشد و بدون توضیحات شفاهی ارائه‌کننده نیز قابل فهم باشد. بعد از تهیه فایل پاورپوینت پوستر آن را به فرمت pdf دربیاورید و سپس پرینت بگیرید. پوسترها ساعت ۷ تا ۸ صبح ۱۴ تیرماه ۱۳۹۷در محل کنفرانس نصب می‌شوند. چاپ پوسترها توسط خود نویسندگان می بایست صورت گیرد و نسخه چاپ شده آن را در روز همایش به همراه آورده و تحویل دبیرخانه مستقر در محل برگزاری همایش نمایند. تلفن هماهنگی ۲۱۴۴۸۶۱۱۵۷ مقدمه مقاله پوستر و مقاله هر یک ویژگی‌های منحصر به فردی دارند. در مقاله تمام جوانب تحقیق و پژوهش به تفصیل توضیح داده می‌شود. اما پوستر نباید بیش از حد متن و توضیحات نوشتاری داشته باشد. توضیحات نوشتاری در پوستر کمتر خوانده می‌شوند. اندازه فونت متن‌ها حداقل ۵ باشد، به طوری که از فاصله ۲ تا ۳ متری قابل خواندن باشد. نوع فونت را به دلخواه انتخاب کنید. روش تحقیق شکل‌ها، عکس‌ها، نمودارها و جداول سریع‌تر و آسان‌تر مطلب را به مخاطب می‌رسانند. نگاه مخاطبان پوستر بیشتر به شکل‌ها و نمودارهای رنگی جلب می‌شود. …

کلمات کلیدی پرکاربرد در این اسلاید پاورپوینت: عنوان پوستر, نویسنده از سازمان, شکل ها, روز همایش همراه, کامل مقاله, روز همایش, پوستر کمتر, توضیحات نوشتاری,

این فایل پاورپوینت شامل ۱  اسلاید و به زبان فارسی و حجم آن ۰٫۲۴ مگا بایت است. نوع قالب فایل ppt بوده که با این لینک قابل دانلود است. این مطلب برگرفته از سایت زیر است و مسئولیت انتشار آن با منبع اصلی می باشد که در تاریخ ۲۰۱۸/۱۱/۰۲ ۰۸:۲۶:۳۹ استخراج شده است.

http://3icmhsr.com/uploads/template_poster.ppt

  • جهت آموزش های پاورپوینت بر روی اینجا کلیک کنید.
  • جهت دانلود رایگان قالب های حرفه ای پاورپوینت بر روی اینجا کلیک کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *