عنوان مقاله (bold-B titr 20) اسامی نویسندگان (B nazanin 18- bold)

فهرست عناوین اصلی در این پاورپوینت

فهرست عناوین اصلی در این پاورپوینت

● عنوان مقاله (bold-B titr 20)

اسامی نویسندگان (B nazanin 18- bold)

عبارات مهم استفاده شده در این مطلب

عبارات مهم استفاده شده در این مطلب

نوع قلم, فاصله خطوط, عنوان مقاله, اسامی نویسندگان, کد مقاله,

نوع زبان: فارسی حجم: 3.86 مگا بایت
نوع فایل: اسلاید پاورپوینت تعداد اسلایدها: 3 صفحه
سطح مطلب: نامشخص پسوند فایل: ppt
گروه موضوعی:  زمان استخراج مطلب: 2019/05/17 08:08:27

لینک دانلود رایگان لینک دانلود کمکی

اسلایدهای پاورپوینت مرتبط در پایین صفحه

توجه: این مطلب در تاریخ 2019/05/17 08:08:27 به صورت خودکار از فضای وب آشکار توسط موتور جستجوی پاورپوینت جمع آوری شده است و در صورت اعلام عدم رضایت تهیه کننده ی آن، طبق قوانین سایت از روی وب گاه حذف خواهد شد. این مطلب از وب سایت زیر استخراج شده است و مسئولیت انتشار آن با منبع اصلی است.

http://gis93.iauyazd.ac.ir/editor_file/Oral.ppt

در صورتی که محتوای فایل ارائه شده با عنوان مطلب سازگار نبود یا مطلب مذکور خلاف قوانین کشور بود لطفا در بخش دیدگاه (در پایین صفحه) به ما اطلاع دهید تا بعد از بررسی در کوتاه ترین زمان نسبت به حدف با اصلاح آن اقدام نماییم. جهت جستجوی پاورپوینت های بیشتر بر روی اینجا کلیک کنید.

عبارات پرتکرار و مهم در این اسلاید عبارتند از: نوع قلم, فاصله خطوط, عنوان مقاله, اسامی نویسندگان, کد مقاله,

مشاهده محتوای متنیِ این اسلاید ppt

مشاهده محتوای متنیِ این اسلاید ppt

عنوان مقاله bold b titr ۲ اسامی نویسندگان b nazanin ۱۸ bold ارائه مقاله شفاهی کد مقاله hn۱ ۱… نکات مهم تمامی پژوهشگرانی که مقاله آن ها بصورت ارائه شفاهی پذیرفته شده است بایستی اسلایدهای خود را طبق این فرمت تهیه نمایند. در اولین اسلاید می‌بایست عنوان مقاله، نام نویسنده نویسندگان ، کد مقاله و نام ارائه دهنده مطابق با توضیحات داخل اسلاید وجود داشته باشد. تعداد اسلایدها بین ۱۵ تا ۲ اسلاید تعیین شده است. حداکثر زمان تخصیص داده شده برای ارائه هر مقاله شفاهی ۱۵ دقیقه می‌باشد، تقاضا می‌شود پیش از همایش، زمان‌بندی مطالب خود را چک و اصلاح نمایید. نوع قلم فارسی از قلم b titr برای عناوین و از قلم b nazanin برای متن مقاله و متن داخل جداول استفاده نمایید. سایز قلم عناوین ۲ ، متن ۲ تا ۲۲ نوع قلم انگلیسی از قلم times new roman با سایز ۱۶ استفاده نمایید. رنگ قلم مشکی و زمینه اسلایدهای پاورپوینت مطابق با فرمت این اسلاید و خوانا تنظیم گردد. فاصله خطوط هر چه مقدار متن داخل اسلاید زیاد شود خوانایی آن کم می‌شود. فاصله خطوط ترجیحاً ۱ و نهایتاً ۱.۲۵ بوده و حداکثر خطوط داخل یک اسلاید ۸ تا ۱ خط باشد. در تنظیم اسلایدها حتماً به مطالب اصلی مقاله شامل مقدمات، مبانی نظری و پیشینه، اهداف و فرضیات، مدل مفهومی یا پیشنهادی، روش های پژوهش، نتایج تجزیه و تحلیل، یافته ها، نتایج و بحث پرداخته شده و منابع در انتها ذکر شوند. از آوردن مطالب غیرضروری خودداری نموده و تصاویر، اشکال، جداول و نمودارهای قابل فهم و مرتبط با موضوع مقاله را استفاده نمائید. مطالب بایستی از نظر املایی و نگارشی به دقت بررسی و در صورت وجود ایراد، تصحیح گردد. ارائه دهنده صرفاً مقالات شفاهی ضرورتاً بایستی علاوه بر فایل پرزنتیشن، رزومه خود را نیز بر اساس فرمت موجود در سایت تنظیم نموده و به همراه فایل ارائه ارسال نمایند. فایل های تنظیم شده را با عنوان کد مقاله تا نهایتاً تاریخ ۹۳ ۱۲ ۳ به آدرس ایمیل gis۹۳@iauyazd.ac.ir ارسال نمائید. …

کلمات کلیدی پرکاربرد در این اسلاید پاورپوینت: نوع قلم, فاصله خطوط, عنوان مقاله, اسامی نویسندگان, کد مقاله,

این فایل پاورپوینت شامل 3  اسلاید و به زبان فارسی و حجم آن 3.86 مگا بایت است. نوع قالب فایل ppt بوده که با این لینک قابل دانلود است. این مطلب برگرفته از سایت زیر است و مسئولیت انتشار آن با منبع اصلی می باشد که در تاریخ 2019/05/17 08:08:27 استخراج شده است.

http://gis93.iauyazd.ac.ir/editor_file/Oral.ppt

  • جهت آموزش های پاورپوینت بر روی اینجا کلیک کنید.
  • جهت دانلود رایگان قالب های حرفه ای پاورپوینت بر روی اینجا کلیک کنید.

رفتن به مشاهده اسلاید در بالای صفحه


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *