فرایند تولید برنامه کامپیوتر و نرم افزار کاربردی

 

عناوین اصلی استخراج شده از این فایل پاورپوینت

عناوین اصلی استخراج شده از این فایل پاورپوینت

● نرم افزار های کاربردی
● تعریف نرم افزار های کاربردی
● مصارف نرم افزار های کاربردی
● تقسیم بندی
● مشخصات نرم افزار خوب
● فرایند تولید نرم افزار

نوع زبان : فارسی حجم : ۰٫۰۷ مگا بایت
نوع فایل : اسلاید پاورپوینت تعداد اسلایدها: ۶ صفحه
زمان استخراج مطلب : ۲۰۱۸/۱۱/۰۲ ۰۴:۵۶:۴۹ پسوند فایل : ppt

لینک دانلود رایگان لینک دانلود کمکی

 

در صورتی که محتوای فایل ارائه شده با عنوان مطلب سازگار نبود یا مطلب مذکور خلاف قوانین کشور بود لطفا در بخش دیدگاه (در پایین صفحه) به ما اطلاع دهید. جهت جستجوی پاورپوینت های بیشتر بر روی اینجا کلیک کنید.

این مطلب در تاریخ ۲۰۱۸/۱۱/۰۲ ۰۴:۵۶:۴۹ به صورت خودکار استخراج شده است. در صورت اعلام عدم رضایت تهیه کننده ی آن، طبق قوانین سایت از روی وب گاه حذف خواهد شد. همچنین این مطلب برگرفته از وب سایت زیر است و مسئولیت انتشار آن با منبع اصلی است.

http://profsite.um.ac.ir/~abaspour/computer/6software1.ppt

بخشی از محتوای متن استخراج شده از این فایل ppt

بخشی از محتوای متن استخراج شده از این فایل ppt

نرم افزار های کاربردی برنامه سازی کامپیوتر تعریف نرم افزار های کاربردی هر برنامه ای که بتواند با سخت افزار و سیستم عامل یک کامپیوتر تعامل و هماهنگی بر قرار نماید و نتایج مفیدی بوجود آورد برنامه سازی کامپیوتر مصارف نرم افزار های کاربردی نرم افزارهایی برای حل مسائل خاص مکانیزه کردن سیستمها کنترل تجهیزات طراحی شبیه سازی برنامه سازی کامپیوتر تقسیم بندی تقسیم بندی مشخصی وجود ندارد کاربرد کامپیوتر در تمام شاخه های علوم ، فن آوری، … علمی یا تجاری مدلسازی شبیه سازی سازماندهی ذخیره و بازیابی اطلاعات گرافیک و تصاویر متحرک animation برنامه سازی کامپیوتر مشخصات نرم افزار خوب قابلیت پشتیبانی قابل اصلاح توسط کاربران نه طراحان قابلیت اعتماد نیاز کاربران را مرتفع کند و خطا های آن کم و در حد قابل قبول باشد کارایی مناسب از تلف کردن حافظه اصلی و جانبی کامپیوتر جلوگیری شود رابط خوب بین کاربر و کامپیوتر کار کردن با آن آسان و متناسب با تخصص کاربر باشد برنامه سازی کامپیوتر فرایند تولید نرم افزار شناخت سیستم مراجعه به افراد متخصص در صورت نیاز امکان سنجی امکانات مورد نیاز سخت و نرم افزاری تعیین نیاز ها انتظاراتی که از نرم افزار می رود طراحی سیستم الگوریتم، روش کار پیاده سازی برنامه نویسی، اشکال زدایی، ارزیابی نصب و آموزش اگر کاربر و برنامه نویس متفاوت باشد پشتیبانی رفع اشکالات احتمالی، رفع نیاز های آتی برنامه سازی کامپیوتر …

کلمات کلیدی پرکاربرد در این اسلاید پاورپوینت: برنامه کامپیوتر, نرم افزار, نرم افزار کاربردی, افزار کاربردی, کاربر برنامه, حد قبول کارایی, حد قبول, نیاز امکان سنجی, نیاز امکان, کاربران مرتفع, متناسب با تخصص,

این فایل پاورپوینت شامل ۶  اسلاید و به زبان فارسی و حجم آن ۰٫۰۷ مگا بایت است. نوع قالب فایل ppt بوده که با این لینک قابل دانلود است. این مطلب برگرفته از سایت زیر است و مسئولیت انتشار آن با منبع اصلی می باشد که در تاریخ ۲۰۱۸/۱۱/۰۲ ۰۴:۵۶:۴۹ استخراج شده است.

http://profsite.um.ac.ir/~abaspour/computer/6software1.ppt

  • جهت آموزش های پاورپوینت بر روی اینجا کلیک کنید.
  • جهت دانلود رایگان قالب های حرفه ای پاورپوینت بر روی اینجا کلیک کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *