اسلاید پاورپوینت: کارت امتیازی ، امتیازی متوازن و کارت امتیازی متوازن…

 

عناوین اصلی استخراج شده از این فایل پاورپوینت

عناوین اصلی استخراج شده از این فایل پاورپوینت

● کارت امتیازی متوازنBSC

نوع زبان : فارسی حجم : ۳٫۶۱ مگا بایت
نوع فایل : اسلاید پاورپوینت تعداد اسلایدها: ۲۷ صفحه
زمان استخراج مطلب : ۲۰۱۸/۱۱/۰۲ ۰۵:۱۲:۱۴ پسوند فایل : pptx

لینک دانلود رایگان لینک دانلود کمکی

 

در صورتی که محتوای فایل ارائه شده با عنوان مطلب سازگار نبود یا مطلب مذکور خلاف قوانین کشور بود لطفا در بخش دیدگاه (در پایین صفحه) به ما اطلاع دهید. جهت جستجوی پاورپوینت های بیشتر بر روی اینجا کلیک کنید.

این مطلب در تاریخ ۲۰۱۸/۱۱/۰۲ ۰۵:۱۲:۱۴ به صورت خودکار استخراج شده است. در صورت اعلام عدم رضایت تهیه کننده ی آن، طبق قوانین سایت از روی وب گاه حذف خواهد شد. همچنین این مطلب برگرفته از وب سایت زیر است و مسئولیت انتشار آن با منبع اصلی است.

http://www.hajarian.com/esterategic/tahghigh/1-93-94-alameh/amir.pptx

بخشی از محتوای متن استخراج شده از این فایل ppt

بخشی از محتوای متن استخراج شده از این فایل ppt

۲ به استادی ‏ جناب آقای دکتر مسعود حجاریان امیر حاجی علی بیگی bsc و نرم افزار های bsc کارت امتیازی متوازنbsc مدلهای ارزیابی عملکرد مدل های مبتنی بر زمان و هزینه مدل های برتری سازمانی و خود ارزیابی مدل های ترازیابی یکپارچه نمودار نیمه عمر مدل دمینگ سیستم اسمارت مدل اسکور score مدل ممیزی کیفیت iso مدل منشور عملکرد مدل کیفیت مالکوم بالدریج baldrige مدل الگو گیری مدل تعالی سازمانی مدل مدیریت بر اساس هدف مدل نظام مدیریت هوشین مدل کارت امتیازی متوازن تاکید بر ارزیابی حوزه مالی و فرایند تولید مبتنی بر کنترل زمان وهزینه صرف شده تاکید بر ارزیابی حوزه مدیریت و فرایند تولید مبتنی بر نتیجه و ارتقا کیفیت فرآیند تاکید بر کلیه ابعاد ارزیابی در حوزه های مدیریت فرایند تولید و عملیات مالی و نیروی انسانی مبتنی بر اجرا و ارتقا استراتژی دلیل موفقیت سازمانهای برتر، نه داشتن یک استراتژی خوب بلکه اجرای خوب یک استراتژی است. کارت امتیازی متوازنbsc تنها ۱ درصد از سازمانهایی که به اهمیت تدوین استراتژی پی برده اند توانسته اند با موفقیت، استراتژی های خود را اجرا نمایند. کارت امتیازی متوازن نظامی برای مدیریت عملکرداست که ایده اولیه آن سال ۱۹۹ ، در خلال تحقیقات رابرت کاپلان و دیوید نورتون، در زمینه روش‌های نوین سنجش عملکرد سازمان‌ها شکل گرفت.این ایده در طول زمان توسعه و تکامل فراوان یافت تا جایی که از یک ابزار سنجش و اندازه‌گیری عملکرد، اکنون به یک نظام مدیریت استراتژیک تبدیل شده‌است. bsc موثرترین و کارآمدترین تکنیک حال حاضر دنیا در اجرای استراتژی و ارزیابی جامع عملکرد است که چشم انداز و ماموریت سازمان را در قالب روابط علی معلولی در چهار منظر مشتری، مالی، فرآیند داخلی، رشد و یادگیری توصیف می کند. کارت امتیازی متوازنbsc منظرهای کارت امتیازی متوازن bsc در ۵ حوزه ذیل کاربرد اساسی دارد اجرای استراتژی ها مدیریت عملکرد مدیریت فرآیندها تخصیص منابع سیستم های منابع انسانی کارت امتیازی متوازنbsc …

کلمات کلیدی پرکاربرد در این اسلاید پاورپوینت: کارت امتیازی, امتیازی متوازن, کارت امتیازی متوازن, ارزیابی حوزه, اجرای استراتژی, حوزه مدیریت فرایند, حوزه مدیریت, فرایند تولید, عملکرد مدل, نرم افزار, تاکید ارزیابی, طول زمان, طول زمان توسعه,

این فایل پاورپوینت شامل ۲۷  اسلاید و به زبان فارسی و حجم آن ۳٫۶۱ مگا بایت است. نوع قالب فایل pptx بوده که با این لینک قابل دانلود است. این مطلب برگرفته از سایت زیر است و مسئولیت انتشار آن با منبع اصلی می باشد که در تاریخ ۲۰۱۸/۱۱/۰۲ ۰۵:۱۲:۱۴ استخراج شده است.

http://www.hajarian.com/esterategic/tahghigh/1-93-94-alameh/amir.pptx

  • جهت آموزش های پاورپوینت بر روی اینجا کلیک کنید.
  • جهت دانلود رایگان قالب های حرفه ای پاورپوینت بر روی اینجا کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *