قوانین سایت

این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد

هدف از این وب سایت جمع آوری و ارائه مطالب مفید و رایگان در قالب اسلاید (پاورپوینت)، برای بهره برداری هم وطنان عزیز است. این وبگاه با بهره گیری از تکنیک های هوشمند جمع آوری و بازیابی اطلاعات، فایل های متنی فارسی و انگلیسی را از سراسر فضای وب به صورت خودکار و بدون دخالت انسان گرد آوری می نماید و با  پیشرفته ترین روش های هوش ماشینی و تحلیل زبان طبیعی، محتوای فایل ها را استخراج و تحلیل می نماید و در نهایت به صورت صد در صد خودکار، صفحاتی با مطالبی مفید برای استفاده کاربران محترم فارسی زبان تولید و انتشار می دهد.

نکته: در صورت اعلام عدم رضایت تهیه کننده یا مولف فایل، مطلب مذکور از روی وب سایت حذف خواهد شد. جهت اعلام در بخش دیدگاه (در پایین پست مورد نظر) با ارسال مشخصات و شماره تماس خود، به ما اطلاع دهید. در صورت تایید هویت فرد ادعا کننده، مطلب مذکور به سرعت از روی وب سایت حذف خواهد شد.

نکته: در صورتی که محتوای فایل ارائه شده با عنوان مطلب سازگار نبود یا مطلب مذکور بر خلاف شرع مقدس یا عرف جامعه بود، لطفا در بخش دیدگاه (در پایین پست مورد نظر)، به ما اطلاع دهید.

نکته: در صورتی که مطلبی برخلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران روئیت نمودید، لطفا در بخش دیدگاه (در پایین پست مورد نظر) به ما اطلاع دهید تا در کوتاه ترین زمان، مطلب مذکور را حذف نماییم.

در صورت نیاز توسط ایمیل زیر با ما در ارتباط باشید:

admin@docmining.com